Antras žingsnis link ketvirtfinalio žengtas. Serija 2:0

14902952_1799461856990262_610342411718817203_o
#Mezon Nacionalinėje krepšinio lygoje šeštadienį į antrą atkrentamųjų serijos dvikovą stojo Vilniaus „Perlo“ ir Kauno „KTU“ komandos. Tik ketvirtajame kėlinyje „Perlo“ komanda sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo šeimininkai Kauno „KTU“ krepšininkai. Po pirmojo kėlinio svečiai turėjo dviejų taškų pranašumą ,tačiau jau antrame ketvirtyje „KTU“ komanda išsiveržė į priekį 35:32. Tokia pati persvara buvo ir trečiame kėlinyje, tačiau ketvirto kėlinio spurtas leido svečiams serijoje iki 3 pergalių išsiveržti į priekį 2:0, taip pat turi galimybę užbaigti viską namų arenoje, jau antradienį.

„Perlo“ komanda pagirtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių, kurių atsikovojo net 53, kai tuo tarpu varžovai vos 29.

„Perlas“: Yauhen Massalski pelnė 15 taškų, Arnas Beručka ir Karolis Giedraitis pelnė po 13, bei atliko po 5 rezultatyvius perdavimus komandos draugams, Deividas Sirvydis surinko dvigubą dublį – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„KTU“: Deividas Pogužinskas pelnė 22 taškus.