Arno Beručkos „šou“ atnešė pergalę prieš „Rasus“

14612443_1799462016990246_6126981356195343836_o
Mezon NKL lygoje, šį savaitgalį Vilniaus „Perlo“ (19/15) komanda žaidė vieninteles rungtynes. Šį kartą namuose priėmė lentelės kaimynę – Raseinių „Rasai“ (20/13) komandą.

Netradiciniu startiniu penketu pradėję rungtynes Vilniaus „Perlas“ pačioje pradžioje spurtavo 8:0. Tik sužaidus dvi minutes savo taškų sąskaitą atidarė raseiniškiai. antrajame kėlinyje atsigavę raseiniškiai išlygino o kitoje atakoje ir persvėrė rezultatą 35:30. Po Martyno Maskolaičio tritaškio metimo skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų, o į didžiąją pertrauką po Margirio Normanto sėkmingai sužaisto 2×2, komandos išėjo esant lygiam rezultatui 43:43.

Antrą dalį šeimininkai vėl pradėjo spurtu 5:0. Tačiau antra pusė vyko pagal tokį pat scenarijų, sužaidus keturias minutes svečiai persvėrė rezultatą 51:50, o jei ne šeimininkų sėkmingai sužaista kėlinio pabaiga, rezultatas būtų buvęs dviženklis. Po trijų kėlinių 62:67.

Ketvirtame kėlinyje Arnas Beručka vienas tempė komanda ir pelnė 13 taškų iš eilės ir tik tada du taškus pridėjo Zhenya Masalsski. Likus žaisti tris minutes rezultatas 77:80. Margiris Normantas likus minutei vėlgi žaidžia 2×2 su Domantu Pipiru, kuris deda kamuolį iš viršaus, o kitoje atakoje iš vidutinio nuotolio pataiko ir išveda komandą į priekį 83:82. Po taiklių Normanto baudų metimų rezultatas buvo 85:82, tačiau Andrius Aleksandrovas per Tautvydo Pipiro rankas pataikė tritaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime ir vėl spindėjo Arnas Beručka, kuris iš eilės pelnė 8 taškus. O sėkmingiau sužaistas pratęsimas leido šeimininkams švęsti pergalę. 103:96 (24:16;19:27;19:24;23:18;18:11).

Perlas: Arnas Beručka 28 taškai (5/10 tritaškiai), Karolis Giedraitis – 19, Margiris Normantas 12 (9rezultatyvūs perdavimai).

Rasai: Šarūnas Vingelis – 22 taškai, Giedrius Stankevičius – 18.