Beveik visas rungtynes pirmavęs Vilniaus „Perlas“ nugalėjo „Žalgiris-2“ ekipą

marekas

Vilniaus „Perlas“ pergalingai pradėjo NKL sezoną. 39-ias rungtynių minutes pirmavę vilniečiai išvykoje 94:69 (28:13, 24:17, 23:18, 19:21) nepaliko jokių vilčių „Žalgiris-2“ komandai.

Prasidėjus rungtynėms pirmuosius taškus pelnė aikštės šeimininkai. Po jų jaunieji „Perlo“ krepšininkai tiesiog dominavo kiekviename aikštės plote. Vilniečiai sukūrė spurtą 12:0 ir privertė T.Keršį paprašyti minutės pertraukėlės. Po jos vaizdas nepasikeitė, o „Ryto“ dubleriai toliau rinko taškus po krepšiu ir sėkmingais prasiveržimais. Šiame ketvirtyje komandai pavyko atkovoti 16 atšokusių kamuolių bei pirmąjį kėlinį laimėti 15 taškų (13:28) persvara.

D.Vilys taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pradėjo antrąjį kėlinį, o „Perlo“ krepšininkai toliau naudojosi vienas kitam sukuriamomis progomis. M.Blazevič po krepšiu demonstravo išmoktas pamokas pagrindinėje „Ryto“ komandoje ir dar prieš didžiąją pertrauką pelnė savo 12 tašką. Iniciatyvos nepaleidę vilniečiai į didžiąją pertrauką iškeliavo su 22 taškų (52:30) pranašumu.

Trečiajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Perlo“ krepšininkai laikėsi sukauptos persvaros. Antroje kėlinio dalyje lyderio vaidmens ėmėsi K.Giedraitis, kuris kėlinį pradėjo tritaškiu, o kitą ataką užbaigęs rezultatyviu prasiveržimu leido vilniečiams laimėti dar vieną kėlinį (23:18). Jaunasis gynėjas per kėlinį pelnė 13 taškų.

Paskutiniame ketvirtyje „Perlo“ krepšininkai pajutę pergalės skonį šiek tiek atsipalaidavo, bet nepaleido vadžių iš savo rankų. Kėlinuką pralaimėję 2 taškais vilniečiai triumfavo 94:69.

„Perlas“: K.Giedraitis 20 (8/10 met., 8 rez. perd.), Ą.Tubelis 14 (6/9 met.), D.Vilys 14, M.Blaževič 12, R.Keliačius 8.

„Žalgiris-2“: E.Venskus 14, R.Jokubaitis 13, A.Adomavičius 12.