Įspūdingo D. Vilio pasirodymo neužteko – atkrintamąsias Vilniaus jaunimas pradėjo pralaimėjimu

tubelis

Jau pirmosiose Nacionalinės krepšinio lygos atkrintamųjų rungtynėse Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ pralaimėjo ir prarado namų aikštės pranašumą. Sostinės komanda po atkaklios kovos namuose 88:97 (28:29, 27:22, 15:26, 18:20) nusileido Molėtų „Ežerūnui“.

Trečiajame kėlinyje svečiai laimėjo atkarpą 22:6 ir įgijo dviženklį pranašumą (73:63), o prieš lemiamą ketvirtį buvo priekyje – 77:70.

Šeimininkai nesudėjo rankų ir po 10-ojo iš eilės Domanto Vilio taško, likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, persvėrė rungtynių rezultatą (87:86).

Vis dėlto labiau patyrę „Ežerūno“ krepšininkai sėkmingiau sužaidė paskutines dvikovos minutes ir įsirašė pirmąją pergalę aštuntfinalio serijoje – 97:88.

„Perlo“ neišgelbėjo fantastiškas D. Vilio pasirodymas. Gynėjas per 26 minutes pelnė 30 taškų (3/8 dvit., 7/9 trit., 3/5 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Antrasis aštuntfinalio serijos mačas įvyks kovo 15-ąją Molėtuose.

„Perlas“: Domantas Vilys 30 (7/9 trit.), Simas Jarumbauskas 12, Ąžuolas Tubelis 10.

„Ežerūnas“: Remigijus Sugintas (24 naud. bal.) ir Arnas Beručka (23 naud. bal.) po 18, Ignas Lukošius 17, Kostas Jonuška 13 (8 atk. kam.).