Ketvirtasis kėlinys pražudė „Perlo“ krepšininkus

dsc02871

Po nesėkmingo ketvirtojo kėlinio Vilniaus „Perlo“ (7-12) komanda svečiuose 54:57 (21:18, 20:15, 9:7, 4:17) apmaudžiai pralaimėjo Telšių „Telšiai“ (11-9) komandai.

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms demonstruojant panašų krepšinį, tad nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Pirmąjį ketvirtį rezultatu 21:18 laimėjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai. Antrojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje nepakito, abi komandos ir toliau kovėsi taškas į tašką – 29:29. Vilniečiams pavyko perimti iniciatyva į savo rankas ir pasibaigus pirmajai rungtynių daliai turėti 8 taškų pranašumą – 41:33. Po pirmųjų 20 minučių naudingiausiai rungtyniavo Arnas Beručka, pelnęs 13 taškų.

Po ilgosios pertraukos ir toliau vyko įnirtinga kova, tačiau įpusėjus trečiajam ketvirčiui vilniečiams pavyko padidinti pranašumą iki 11 taškų – 48:37. Po itin nerezultatyvios kėlinio pabaigos „Perlas“ pirmavo rezultatu 50:40. Sėkmingiau paskutinį ketvirtį pradėjo aikštės šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 2:10 bei grėsmingai priartėjo prie vilniečių – 52:50. Rungtynių pabaigoje vilniečiams niekaip nepavyko pelnyti taškų, tad teko pripažinti rezultatyviau kėlinį sužaidusių „Telšių“ pranašumą – 54:57.

„Perlas“: A. Beručka 20, T. Vaičiūnas 10 (9 atk. kam.). D. Pipiras 8 (7 atk. kam.).

„Telšiai“: E. Kubilius 14, K. Okmanas 10, O. Kaminskis 9.