Ketvirtfinalio serija prieš Raseinių „Rasai“

bi7a0896
3:0 įveikę pirmąjį etapą „Perlo“ klubas ketvirtfinalyje susitiks su labai gerai pažįstama komanda – Raseinių „Rasai“.

Praeitame sezone Vilniaus „Perlo“ komanda aštuntfinalyje susitiko su Raseinių komanda ir ją nugalėjo 3:0, tačiau vėliau krito ketvirtfinalyje antrus metus iš eilės pralaimėdami Palangos „Palanga“ klubui. Šiemet „Palanga“ yr akitoje atkrentamųjų medžio pusėje ir su ja vilniečiai susitiktų tik rungtynėse dėl trečios arba dėl pirmos vietos.

Nors tarpusavio rungtynių santykis su „Rasų“ komanda nuteikiantis optimistiškai, tačiau šiemet klubą sustiprinęs „Perlo“ įžaidėjas Tomas Galeckas šiemet veda raseiniškius į priekį. Nors prieš savo buvusią komandą Tomas žaidžia ne pačias naudingiausias rungtynes, tačiau Tačiau pirmaudamas lygoje pagal rezultatyvius perdavimus ir būdamas 9 lygoje pagal įmestus taškus yra vienas pavojingiausių „Rasų“ komandos žaidėjų. Pastarajam puikiai talkina Šarūnas Vingelis, kuris pelno po 19 taškų ir yra rezultatyviausias lygos žaidėjas, bei Andrius Aleksandrovas, kuris vidutiniškai pelno po beveik 14 taškų ir užima 14 vietą lygoje.

Šioje serijoje laukia įdomi dvikova po krepšiais, kur susitiks pagal atkovotus kamuolius šalia esantys Šarūnas Beniušis ir „Perlo“ centro puolėjas Domantas Pipiras. Šiek tiek didesnę patirtį krepšinio aikštelėje turintis Domantas turėtų turėti pranašumą prieš savo oponentą, tačiau jam reikės ir kitų aukštaūgių pagalbos.

Margiriui Normantui perėjus į pagrindinę Vilniaus komandą „Lietuvos rytą“, „Perlo“ klubas neturi smarkiai išsiskiriančio žaidėjo pagal taškus. Vienose rungtynėse sužaidžia vienas žaidėjas, kitose kitas. Kol kas solidžiai atrodo į komandos sudėtį pilnu tempu įtrauktas lengvasis krašatas Deividas Sirvydis. Deividas per paskutines keturias rungtynes vidutiniškai pelno po 11,5 taško.

Po Margirio Normanto išėjimas perkėlė daugiau atsakomybės ant Arno Beručkos pečių, kuris nebijo savo naujos rolės ir kartu su komanda sunkiai dirba siekdamas aukštų tikslų šiame sezone.

Pirmosios serijos rungtynės vyks Raseiniuose šį antradienį 18:00. Vilniuje „Perlo“ ketvirtfinalio rungtynes bus galima stebėti ketvirtadienį 18:00 „Lieutvos ryto“ arenoje. Trečiosios serijos rungtynės vyks šeštadienį Raseiniuose 16:00.