KK „Perlas“ draugiškame mače nusileido BC „Dnipro“ komandai

20170909_130758

KK „Perlas“ komanda tris kėlinius pirmavo prieš BC „Dnipro“ komandą iš Ukrainos, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą 66:76 (21:19; 16:17; 19:17; 10:23).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie vedami komandos naujoko Mareko Blaževič ir Tado Vaičiūno po pirmojo kėlinio buvo priekyje 21:19. Po dviejų kėlinių svečiai kiek sumažino pranašumą iki minimalaus ir komandos išėjo į pasitarimą esant rezultatui 37:36. Pirmoje pusėje KK „Perlas“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Tadas Vaičiūnas įmetęs 3 tritaškius ir pelnęs 9 taškus Marek Blaževič – 7 taškai.

Nors antroje pusėje šeimininkai buvo įgiję 7 taškų pranašumą, tačiau geriau sužaidę paskutines keturias rungtynių minutes svečiai BC „Dnipro“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 66:76 (21:19; 16:17; 19:17; 10:23).

KK „Perlas“: Marek Blaževič – 13 taškų iš kurių 8 pelnyti baudos metimais, Lukas Kvedaravičius – 13, Tadas Vaičiūnas -12.

BC „Dnipro“: S. Tymofeienko – 17, S. Zahreba – 10, M. Zakurdaiev – 9.

Naujas Nacionalinės krepšinio lygos sezonas prasideda jau spalio mėnesį. Greitai paskelbsime visą tvarkaraštį.