KK „Perlas“ pergalingai pradėjo NKL sezoną

Nuotr. Aura Okunytė

Penktadienio vakarą KK „Perlas“ pradėjo dar vieną sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Pirmosiose rungtynėse šeimininkai susitiko su Kauno „KTU“ komanda.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse abi komandos keitėsi taškais. Pirmąjį ketvirtį vainikavo Arno Beručkos paleistas metimas paskutinę kėlinio sekundę iš vidurio aikštės, o „Perlas“ priekyje 29:23

Antrasis kėlinys priklausė Martynui Maskolaičiui. Per antrąjį ketvirtį pastarasis pelnė 13 iš  15 pirmoje pusėje pelnytų taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Pirmą pusę KK „Perlas“laimėjo 51:42.

Po pertraukos sugrįžę į aikštę svečiai „KTU“ krepšininkai spurtavo ir vienu metu buvo įgiję 3 taškų pranašumą, o po trijų kėlinių rezultatas tapo lygus 71:71.

Lemiame ketvirtyje svečiai „KTU“ krepšininkai „prapliupo“ tritaškiais ir praėjus keturioms minutėms jau buvo priekyje 81:75.  Aisčio Pilausko ir Arno Beručkos tandemas įpusėjus kėliniui greitomis atakomis išlygino rezultatą 83:83. Ketvirtajame kėlinyje komandos pataikė net 7 tritaškius metimus, o likus žaisti 19 sekundžių Martynas Maskolaitis įmetė įspūdingą tritaškį metimą. Nors dar KTU turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau jų tolimas metimas skriejo pro šalį, o Lukas Kvedaravičius baudos metimu įtvirtino pergalę 96:92.

„Perlo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Arnas Beručka 23 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. Martynas Maskolaitis 20 (7/7 dvit.), 8 atk., Aistis Pilauskas 14 ir Lukas Kvedaravičius 13 taškų.

„KTU“ komandoje geriausiai pasirodė: Martynas Zigmantavičius 28 taškai, Julius Kigas 15.