Nesustabdomai pratęsime žaidęs 18-metis Domantas Vilys iškovojo vilniečiams pergalę Šilutėje

vilys3

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (7-7) iškovojo nelengvą pergalę Šilutėje po dramatiškos kovos bei pratęsimo, kuriame vilniečius į pergalę vedė Domantas Vilys. Net 9 taškus per lemiamas penkias minutes pelnęs 18-metis padėjo sostinės ekipai nugalėti „Šilutę“ (7-7) 85:81 (30:14, 13:16, 12:27, 19:17, 11:7).

„Perlas“ rungtynes pradėjo užtikrintai. Domantas Vilys keliais tiksliais metimais pradėjo sėkmingą vilniečių pirmąjį kėlinį, kuriame Šilutėje apsilankę svečiai pelnė net 30 taškų. Antrąjį ketvirtį apylygiai su varžovais sužaidę Vilniaus krepšininkai žengiant į didžiąją pertrauką pirmavo 43:30.

Antroje rungtynių pusėje Vilniaus jaunimas nerado savojo žaidimo iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Varžovai sugebėjo pavyti „Perlą“ jau trečiame kėlinyje, o ketvirtame perėmė iniciatyvą. Šilutės ekipa pirmavo septyniais taškais likus žaisti tris minutes, tačiau Karolio Giedraičio dvitaškis, Domanto Vilio tolimas metimas bei Karolio Giedraičio tritaškis leido vilniečiams išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą.

Papildomas penkias minutes pradėjo varžovų gynėjo Jeffery Perkinso tritaškis, tačiau tuomet iniciatyvos dar kartą ėmėsi 188 centimetrų įžaidėjas D.Vilys. 18-metis pataikė net 9 taškus pratęsime ir tai padėjo vilniečiams iškovoti septintąją sezono pergalę.

D.Vilys šiose rungtynėse pelnė net 30 taškų (4/6 dvid., 6/10 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, 2 perėmė, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 32 naudingumo balus per beveik 22 žaidimo minutes.

„Perlas“: D.Vilys 30 (4/6 dvid., 6/10 trit., 4/4 baud., 5 atk. kam, 2 per. kam., 32 naud.), K.Giedraitis 15 (9 rez. perd.), Ą.Tubelis 14 (5 atk. kam.), A.Šimonis 8 (5 atk. kam.), E.Tubutis 7 (11 atk. kam.).