Nutrūko „Perlo“ pergalių serija

dsc04755

Po itin dramatiškai susiklosčiusios rungtynių pabaigos nutrūko Vilniaus „Perlo“ (7-11) pergalių serija, namuose 85:87 (19:23, 23:19, 20:29, 23:16) teko pripažinti Šilutės „Šilutė“ (14-5) pranašumą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po 8 iš eilės Aisčio Pilausko taškų pirmavo 10:5. Šilutės krepšininkai nepabūgo vilniečių ir ketvirčio viduryje persvėrė rezultatą – 12:14. Kėlinio pabaigą geriau sužaidę šilutiškiai po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 19:23. Antrojo ketvirčio pradžioje iniciatyvą į savo rankas ir vėl perėmė Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, išsiverždami į priekį 27:26. Per likusią kėlinio dalį abi komandos keitėsi taikliais metimais ir ėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui (42:42).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – įpusėjus trečiajam ketvirčiui rezultatas ir toliau buvo lygus 51:51. Kėlinio pabaigoje Šilutės komandai pavyko realizuoti metimus bei trečiąjį ketvirtį užbaigti turint 9 taškų pranašumą (62:71). Paskutiniame ketvirtyje vyko itin įnirtinga kova, o 32 min. Arnas Beručka neatlaikė įtampos ir buvo nubaustas technine pražanga. Šis Beručkos žingsnis aikštės šeimininkams suteikė papildomo stimulo ir jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 1 taško (75:76). Po dramatiškai susiklosčiusios rungtynių pabaigos Šilutės komandai pavyko lemiamu momentu perimti kamuolį bei pelnyti 2 taškus, taip nutraukiant „Perlo“ komandos pergalių seriją (85:87).

„Perlas“: M. Normantas 24 (13/14 baud. met., 7 atk. kam.), D. Sirvydis 21 (7/10 met.), K. Giedraitis 10.

„Šilutė“: E. Džiaugys 21, T. Tamošiūnas 17, J. Perkins IV ir C. Oetjen po 12, J. Nausėdas 11.