„Perlas“ įvertino rungtynių svarbą ir namie nugalėjo „Šilutę“

rungtyn4s
Penktadienio vakaras prasidėjo #Mezon Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėmis. Šeimininkai Vilniaus „Perlo“ (21/16) krepšininkai priėmė svečius Šilutės „Šilutė“ (18/19) komandą. Šeimininkai po itin greitų ir atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje susitvarkė su svečiais ir šventė pergalę 84:64 (17:15;24:16;21:17;22:16)

Nervingai ir nerezultatyviai prasidėjo rungtynės, sužaidus pirmojo kėlinio 6 minutes rezultatas buvo lygus 8:8. Nors po greitų atakų „Perlas“ bandė pabėgti, tačiau po pirmojo kėlinio tik 2 taškų šeimininkų pranašumas 17:15.

Sužaidus antrajame kėlinyje kiek daugiau nei 7 minutes „Perlo“ komanda įgijo kol kas rekordinę 6 taškų persvarą. Tačiau neprabėgus porai atakų rezultatas vėl tapo minimalus. Puikiai sužaista antrojo kėlinio pabaiga leido vilniečiams susikrauti 10 taškų persvarą 41:31.

Trečiąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo spurtu 8:0 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau Karolis Giedraitis tritaškiu metimu atstatė 5 taškų persvarą. Sužaidus pusę kėlinio Robertas Keliačius pataiko tritaškį metimą ir išveda „Perlą“ 12 taškų į priekį. Trumpas šaltas dušas neišmušė šeimininkų iš vėžių ir po trijų kėlinių „Perlas“ priekyje 62:48.

Ketvirtajame kėlinyje Domanto Pipiro ir Karolio Giedraičio dvigubas blokas, varžovų nesportinė pražanga, bei du Margirio Normanto tritaškiai, persvarą pakėlė iki 16 taškų. Likus trims minutėms Robertas Keliačius ir Tautvydas Pipiras įmeta po tritaškį ir padidina persvarą iki 24. Per likusias minutes „Šilutei“ pavyko sumažinti persvarą, tačiau „Perlas“ švenčia labai svarbią pergalę.

„Perlas“ : M. Normantas 16 taškų, 7 rezultatyvūs perdavimai, K. Giedraitis 14, A. Beručka 13.
„Šilutė“ : A. Pukelis 15 taškų.