„Perlas“ ketvirtame kėlinyje nusileido LKL vicečempionams

Nuotr. Aura Okunytė

Draugiškų rungtynių ciklą, pasiruošime naujam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui, pradėjo Vilniaus „Perlo“ klubas.

Arvydo Gronskio auklėtiniai „Cido“ arenoje 82:80 (18:23, 17:25, 25:12, 22:20) po įtemptos kovos pralaimėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubui.

Panevėžiečiai sunkiai pradėjo susitikimą ir atsilikinėjo nuo varžovų dviženkliu skirtumu sužaidus du kėlinius – 35:48. Vis dėlto po pertraukos šeimininkai atkuto ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo jau lygus – 60:60. Paskutiniajame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 4–5 taškų persvarą ir laimėjo mačą.

Nugalėtojams Vaidas Čepukaitis pelnė 16 taškų (7 atk. kam.), Simas Jasaitis – 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. Kam.), Lukas Aukštikalnis – 13, Gintaras Leonavičius – 11, Darjušas Lavrinovičius pridėjo 9.

17 taškų „Perlui“ pelnė Martynas Maskolaitis, po 14 surinko Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius (6 atk. kam.).