„Perlas“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės!

dsc03689

Vilniaus „Perlo“ (6-10) krepšininkams pirmą kartą šį sezoną pavyko iškovoti antrąją pergalę iš eilės, namuose 101:85 (27:25, 27:25, 24:25, 23:10) buvo patiesta Molėtų „Ežerūno“ (6-10) komanda.

Šeimininkai rungtynes pradėjo nusiteikę labai grėsmingai ir išsiveržė į priekį 10:0. Svečiai iš Molėtų nesutriko ir po pirmojo ketvirčio atsilikinėjo tik 2 taškais – 27:25. Antrojo ketvirčio pradžia geriau susiklostė „Perlo“ krepšininkams, kurie laimėjo atkarpą 9:2 ir padidino atotrūkį nuo varžovų (36:29). Vilniečiai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų, tačiau Molėtų „Ežerūno“ komanda paskutinėmis kėlinio sekundėmis smeigė tritaškį metimą bei sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų – 54:50.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo atkakliai, abi komandos atakavo beveik be klaidų. Nesustabdomai rungtyniavo Karolis Giedraitis, kuris pelnė 14 taškų iš eilės ir leido savo komandai padidinti pranašumą 75:66. „Ežerūnui“ pavyko rezultatyviau užbaigti kėlinį bei sumažinti deficitą iki 3 taškų – 78:75. Paskutinis ketvirtis vyko taškas į tašką, jam įpusėjus rezultatu 86:81 pirmavo aikštės šeimininkai. Kėlinio pabaigoje vilniečiams pavyko įtvirtinti savo pranašumą pelnant šimtąjį tašką ir laimint rungtynes rezultatu 101:85.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 26 (10/14 met.), Arnas Beručka (11 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Aistis Pilauskas (7 rez. perd.) po 15, Marek Blaževič 14, Tadas Vaičiūnas 11.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 18, Jonas Zakas 17, Arnas Adomavičius 15, Marius Pociukonis ir Raimundas Ambrulaitis po 10.