„Perlas“ pasirengimo cikle iškovojo pirmąją pergalę

41685561_300890260725461_4933793868249300992_n2

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių varžovams į atlapus kibę vilniečiai 86:76 (30:20, 21:13, 18:29, 17,14) Druskininkuose vykusiose draugiškose rungtynėse įveikė Rusijos Superlygoje rungtyniaujančią Universitet Yugra Surgut ekipą.

Vilniečiai rungtynes pradėjo demonstruodami uraganinį puolimą ir jau pirmajame ketvirtyje įgijo dviženklę persvarą – 30:20. Antrojo kėlinio pradžioje „Perlo“ krepšininkai spurtavo (14:4) ir padidino pranašumą iki 20 taškų – 44:24. Vilniečių puolimą pristabdžiusiems svečiams iš Rusijos pavyko nežymiai sumažinti atsilikimą – 51:33.

Po ilgosios pertraukos agresyviai nusiteikusi Surgut ekipa trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 18:29 ir sumažino deficitą iki 7 taškų – 69:62. Paskutinį ketvirtį ramiai sužaidę jaunieji „Perlo“ krepšininkai atstatė dviženklį pranašumą ir pasirengimo cikle iškovojo pirmąją pergalę – 86:76.

„Perlas“: R. Keliačius 19 (6/7 dvit., 7/8 baud., 4 atk. kam., 19 naud. bal.), K. Giedraitis 13 (3 rez. perd.), S. Jarumbauskas (4/6 dvit.) ir E. Tubutis (4/6 dvit., 5 atk. kam., 15 naud. bal.) po 10, M. Astrauskas 9, A. Šimonis 7 (3/4 met.), Ą. Tubelis 6, E. Naruševič 5, A. Marčiulionis 4 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), P. Rimkus 3, L. Gudavičius ir D. Vilys taškų nepelnė.

„Surgut“: N. Lepojevic 18, M. Mbrozov 14, A. Puškin 12, V. Jurcik 10