Pirmasis atkrentamųjų varžovas – Kauno KTU

bi7a0896
Mezon Nacionalinėje krepšinio lygoje prasideda atkrentamosios kovos. „Perlo“ krepšininkai reguliarųjį sezoną užbaigė penktoje turnyrinės lentelės vietoje ir turės žaisti aštuntfinalyje.

Prieš sezoną keltą pirminį tikslą komanda pasiekė ir su kaupu, pateko į septynetą ir gana užtikrintai. Per šį reguliarųjį sezoną „Perlo“ komanda patyrė ne vieną praradimą, Aistis Pilauskas nusitraukė kryžminius raiščius, Gytis Radzevičius persikėlė į Šakių „Vytį“, Margiris Normantas ir vyr. treneris Arvydas Gronskis persikėlė į pagrindinę Vilniaus komandą „Lietuvos rytą“. Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, prie komandos prisijungė keli žaidėjai iš „Lietuvos rytas – 2“ komandos: Paulius Poška, Deividas Sirvydis, Tadas Vaičiūnas.

Pirmajame atkrentamųjų etape „Perlo“ krepšininkai susitiks su Kauno KTU komanda. Pastarąją vilniečiai iš dviejų žaistų kartu įveikė abu kartus, tačiau tai kauniečių komandos pavojingumo nemažina. Pirmąjį kartą namuose KTU komanda buvo įveikta 11 taškų skirtumu, o išvykoje pergalė pasiekta vos keturiais taškais ir tai tik ketvirtajame kėlinyje panaikinus 15 taškų pranašumą.

Pirmosios šių komandų rungtynės vyks jau šį ketvirtadienį Vilniuje – „Lietuvos ryto“ arenoje 19:00! Antrąsias rungtynes komandos žais Kaune kovo 4, o trečiosios rungtynės vyks Vilniuje antradienį kovo 7 dieną. Atkrentamųjų serijos vyksta iki 3 pergalių, tad jei prireiks ketvirtosios rungtynės vyks kovo 9 Kaune ir kovo 11 Vilniuje.

Jei pavyks peržengti pirmąjį varžovą, kitame etape lauks Raseinių „Rasai“ komanda. Buvusio „Perlo“ komandos įžaidėjo Tomo Galecko vedini raseiniškiai, reguliarųjį sezoną baigė ketvirtoje pozicijoje ir pirmąjį atkrentamųjų etapą praleidžia laukdami savo varžovo. Šiemet Raseinių klubo atstovai pradėjo lyginti tarpusavyje su „Perlu“, žaistų rungtynių rezultatą. Bet iki Raseinių komandos dar reikia įveikti pirmąjį etapą.

Ateik palaikyti „Perlo“ jau šį ketvirtadienį 19:00 „Lietuvos ryto“ arenoje!