S. Jarumbausko karjeros rungtynėse – „Perlo“ pergalė prieš NKL lyderius

Jarumbauskas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Vilniaus „Perlas“ (19-14), kuris namuose 87:75 (27:26, 18:16, 21:18, 21:15) patiesė vienus čempionato lyderių Marijampolės „Sūduva-Mantingą“ (25-8).

Ketvirtojo kėlinio viduryje po taiklaus Augusto Marčiulionio tritaškio „Perlas“ buvo priekyje 74:67, tačiau tuomet Edvinas Jezukevičius, Aurimas Kieža ir Aurimas Urbonas realizavo baudų metimus ir iki susitikimo pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, komandas skyrė vos taškas (73:74).

Vis tik po šio epizodo sekė pergalingas vilniečių spurtas. A. Marčiulionis smeigė dar vieną tolimą metimą, Simas Jarumbauskas pridėjo dvitaškį bei tritaškį ir „Perlas“ tapo nebepavejamas – 82:73.

Būtent S. Jarumbauskas ir buvo pagrindinis „Perlo“ lyderis. Jis per 34 minutes pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 3/8 trit., 3/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 31 naudingumo balą. Puolėjas pagerino rezultatyvumo bei surinktų naudingumo balų karjeros rekordus.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 28 (8/14 dvit., 8 atk. kam.), Einaras Tubutis (16 atk. kam., 29 naud. bal.), Domantas Vilts (4/8 trit.) ir Augustas Marčiulionis (3/7 trit.) po 14.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 21 (5/7 dvit.), Žygimantas Šimonis 18 (4/8 trit.), Aurimas Kieža 15 (10 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 10.