Uždarose kontrolinėse rungtynėse „Perlo“ pergalė

score

Penktadienio pavakarę „Lietuvos ryto“ arenoje susitiko KK „Perlo“ ir Molėtų „Ežerūno“ komandos. Visas rungtynes vyko lygi kova. Klampiai prasidėjusiose rungtynėse rezultatas augo lėtai, o komandos kovojo taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio 20:20. Sėkmingai sužaista antrojo kėlinio pabaiga leido „Perlo“ komandai šiek tiek atitrūkti į priekį 39:34.

Nors vienu metu šeimininkai buvo įgiję net 12 taškų pranašumą, tačiau svečiai iš Molėtų greitai rado kelių link krepšinio ir sumažino pranašumą. Rungtynėse puikiai pasirodė Martynas Maskolaitis, kuris reikiamu momentu timptelėjo komandą į priekį pelnydamas 8 taškus iš eilės. Rungtynės baigėsi rezultatu 90:87.

Tai buvo paskutinės pasirengimo rungtynės prieš kitą penktadienį prasidedančias Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybes. Spalio 6 dieną – penktadienį, Vilniaus „Perlas“ susitiks su Kauno „KTU“ komanda. Rungtynės vyks „Lietuvos ryto“ arenoje. Rungtynių pradžia 18:00. Įėjimas – NEMOKAMAS!