Vienas žingsnis iš trijų žengtas

ktu
#Mezon Nacionalinėje krepšinio lygoje prasidėjo atkrentamosios kovos. Pirmajame mače susitiko šeimininkai „Perlo“ krepšininkai ir svečiai KTU komanda.

Rungtynes komandos pradėjo nervingai, o pirmuosius taškus praėjus dviems minutėms pelnė KTU komanda. Nors pirmoji kėlinio pusė buvo lygi, tačiau likus trim minutėm iki ketvirčio pabaigos „Perlas“ įsibėgėjo ir įgijo 11 taškų persvarą 23:12. Arnas Beručka pirmajame kėlinyje pelnė 11 taškų.

Antrajame kėlinyje įsibėgėję šeimininkai vienu metu turėjo 18 taškų persvarą puikiai atakuodami iš vidutinio nuotolio. Įpusėjus kėliniui du tritaškius pataikę KTU krepšininkai priartėjo per 12 taškų. Tačiau kėlinį komandos baigė ir į didžiąją pertrauką išėjo esant 13 taškų „Perlo“ persvarai.

Trečiame kėlinyje KTU priartėjo prie šeimininkų iki 12 taškų ir privertė sunerimti šeimininkų trenerių „štabą“ bei prašyti minutinės pertraukėlės. Padrikai tačiau lygiai sužaistas trečiasis kėlinys šiek tiek sugrąžino intrigą į rungtynes 56:43.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ne taip kaip norėjo „Perlo“ komanda. Pirmų dviejų minučių KTU spurtas 7:1 vienas ir persvara ištirpus iki 7 taškų. Arnas Beručka ėmėsi tvarkyti reikalus ir įpusėjus kėliniui atstatė 11 taškų persvarą. Banguojančios paskutinės 3 minutės, tačiau nusiraminę šeimininkai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir žengė pirmąjį žingsnį link ketvirtfinalio 75:62 (23:12;16:14;17:17;19:19)

„Perlas“: Arnas Beručka 28 taškai, Deividas Sirvydis 13.

Kauno KTU: Deividas Pogužinskas 12, Paulius Knyza 11.