Vilniaus jaunimas išvykoje neprilygo klaipėdiečiams

vilys4

Vilniaus „Perlo“ (20-20) krepšininkai Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse išvykoje 56:88 (14:23, 15:17, 10:21, 17:27) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (20-19) komandos pranašumą.

18-metis N. Mineikis svečiams iš sostinės atseikėjo visus 6 mestus tolimus metimus, pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

200 cm ūgio puolėjas pagerino asmeninius karjeros rekordus pelnytų taškų, pataikytų tritaškių bei efektyvumo balų grafose.

„Neptūnas-Akvaservis“ tolti nuo vilniečių ėmė jau mačo pradžioje – pirmojo kėlinio viduryje klaipėdiečiai surengė spurtą ir deficitas pasiekė dviženklę ribą – 7:18.

Pirmoje rungtynių pusėje „Perlo“ žaidėjams sunkiai sekėsi atakuoti – per pirmuosius du kėlinius vos 2 tritaškius iš 13 realizavęs „Perlas“ nuo klaipėdiečių atsiliko 29:40.

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ toliau didino pranašumą, o paskutinis dvikovos kėlinys buvo formalumas.

„Perlas“: Domantas Vilys 15, Erikas Jermolajevas 9, Ernestas Naruševičius 8.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 22, Arūnas Mikalauskas 15, Lukas Kreišmontas 13, Rokas Gadiliauskas 11.