Vilniaus jaunimas namuose neatsilaikė prieš „Telšius“

vilys3

Po beveik trijų mėnesių pertraukos NKL rungtynėse ant parketo išbėgęs Deividas Sirvydis neišgelbėjo savo komandos nuo ketvirtosios nesėkmės paeiliui. Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ (19-18) savo aikštėje 88:96 (18:20, 23:26, 25:20, 22:30) neatsilaikė prieš „Telšių“ (22-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas švieslentėje buvo lygus (71:71), tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 14:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 85:74. Po tokios atkarpos vilniečiai intrigos nebesugrąžino ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą – 88:96.

Šeimininkų neišgelbėjo pataikyti 16 tolimų metimų iš 28 bandymų (57 proc.).

„Telšių“ ekipai pavyko pristabdyti D. Sirvydį. Gynėjas po dviejų kėlinių buvo pelnęs vos 2 taškus, o mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 13 pelnytų taškų per 26 minutes. Jaunasis talentas taip pat atkovojo 4 kamuolius.

„Perlo“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs bei 7 kartus komandos draugams asistavęs Domantas Vilys. Jaunasis sostinės ekipos gynėjas surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: D. Vilys 18 (4/5 trit., 7 rez.. perd., 5 kld., 22 naud. bal.), Ą. Tubelis 15, D. Sirvydis ir L. Kvedaravičius po 13, S. Jarumbauskas 12.

„Telšiai“: M. Norkus 18, I. Razutis 17, D. Rasys ir O. Kaminskis po 13, E. Bružas 12 (6 rez. perd.), V. Pocius 10.