Vilniaus „Perlas“ namuose nugalėjo Mažeikių „Erelius“

dsc02909

Jau rungtynių pradžioje tritaškiais metimais varžovus užbombardavęs Vilniaus „Perlas“ nepaliko vilčių Mažeikių „Ereliams“ 97:82 (33:19, 22:22, 23:24, 19:17).

Vilniaus „Perlo“ komanda pirmajame kėlinyje pademonstravo neįtikėtiną tolimų metimų taiklumą. Po Tado Vaičiūno bei Arno Beručkos šūvių iš toli vilniečiai susikrovė dviženklį pranašumą bei užbaigė kėlinį, pirmaudami rezultatu 33:19. Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai taip pat, kaip ir pirmasis – šeimininkai ir toliau bombardavo varžovus iš Mažeikių tolimais šūviais. Vilniaus „Perlas“ išlaikė dviženklį pranašumą, pirmąją rungtynių dalį laimėdamas 55:41.

Trečiame ketvirtyje Mažeikių „Ereliai“ parodė charakterį ir įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 7 taškų – 60:53. Šeimininkai nepabūgo svečių iš Mažeikių spaudimo ir atstatė pranašumą, užbaigdami trečiąjį kėlinuką rezultatu 78:65. Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai išlaikė pranašumą ir laimėjo 97:82.

„Perlas“: M. Maskolaitis 23 (8/13 met.), A. Beručka 18, T. Vaičiūnas 12, D. Pipiras 11 (5/5 met.), K. Giedraitis 10.

„Ereliai“: A. Urbonas ir L. Kaveckis pelnė po 17 taškų, I. Razutis pridėjo 15.