Ketvirtajame kėlinyje sustojęs „Ryto“ jaunimas po dramatiškos kovos nusileido Molėtų „Ežerūno“ ekipai

giedraitis

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (6-8) patyrė aštuntąją nesėkmę NKL pirmenybėse. Vilniečiai namuose 84:85 (22:21, 25:16, 22:25, 15:23) nusileido Molėtų „Ežerūno“ (4-10) ekipai.

Sąlygas iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios aikštelėje diktavo jaunieji vilniečiai. Ant parketo žibėjo rezultatyviausias „Ryto“ jaunimo komandos žaidėjas Karolis Giedraitis, kuris visų varžybų metu varė molėtiškius į neviltį. Jam puikiai talkino rungtynių „X faktoriumi“ tapęs Adas Šimonis. Perspektyvusis septyniolikmetis tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos atakavo 60 % taiklumu.
Tačiau didžiąją susitikimo dalį pirmavę „Perlo“ krepšininkai ketvirtajame ketvirtyje pradėjo strigti. Tuo pasinaudojo „Ežerūno“ krepšininkai, kurie surengė spurtą (6:0) ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Ežerūnas“ atsilikinėjo 76:82. Tačiau Raimondas Ambrulaitis ir A. Beručka pelnė po dvitaškį, o Kostas Jonuška smeigė tritaškį ir iki rungtynių pabaigos likus 17 sekundžių, svečiai išsiveržė į priekį – 83:82.
Prie šios atkarpos labiausiai prisidėjo buvęs „Ryto“ jaunimo ekipos narys Arnas Beručka, kuris per ketvirtąjį ketvirtį pelnė 9 taškus.
Kitoje atakoje Augustas Marčiulionis išprovokavo ir realizavo baudų metimus bei taip sugrąžino pranašumą vilniečiams, tačiau visas pastangas nubraukė A. Beručka, kuris išplėšė pergalę Molėtų ekipai (84:85).

„Perlas“: Karolis Giedraitis 18 (5/8 dvit., 2/6 trit.), Adas Šimonis 15 (3/5 dvit.), Domantas Vilys 11 (4/9 dvit., 1/5 trit.).

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 19 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Tauras Ulevičius 15 (3/5 dvit.), Arnas Beručka 14 (5/9 dvit.), Ernestas Ežerskis 12.