Vilniaus „Perlas“ tik rungtynių pabaigoje nusileido Kėdainių „Nevėžio“ ekipai

Nuotr. Karolio Kavolėlio

Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Perlas“ sužaidė dvi draugiškas rungtynes prieš „Betsafe-LKL“ čempionate dalyvaujančias ekipas – Panevėžio „Lietkabelį“ ir Kėdainių „Nevėžį“.

Draugiškų rungtynių maratoną „Perlas“ pradėjo Panevėžyje, kur už uždarų durų susikovė su „Lietkabelio“ krepšininkais. Su jauduliu nesusitvarkiusiems vilniečiams sunkiai sekėsi pasipriešinti „Betsafe-LKL“ čempionato ketvirtosios vietos laimėtojams. Nesunkią pergalę rezultatu 89:50 (21:11, 22:19, 31:7, 15:13) šventė aikštės šeimininkai.

„Perlas“: K. Giedraitis 18, D. Vilys 8, P. Rimkus 6.

Antrose rungtynėse vilniečiai pasirodė kur kas sėkmingiau ir tik po atkaklios kovos namuose 75:79 (12:11, 23:24, 14:19, 25:25) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.

„Perlas“ su „Nevėžiu“ rungtyniavo taškas į tašką, o per didžiąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 35:35. Ketvirtame kėlinuke šeimininkai turėjo nežymią persvarą, tačiau keturis tritaškius per paskutines 3 susitikimo minutes pataikę svečiai šventė pergalę.

„Didžiąją dalį rungtynių demonstravome tikrai neblogą gynybą, bet pabaigoje mums kiek nepasisekė, šiek tiek vėlavome, – analizavo vyr. treneris A.Gronskis. – Mūsų varžovai turi daugiau aukšto lygio krepšinio patirties, tačiau džiaugiuosi krepšininkų kovingumu. Vyrai neišsigando ir sėkmingai kovėsi su LKL klubais.“

„Perlas“: K. Giedraitis ir M. Blaževičius (8/11 dvit., 6 atk. kam.) po 18, E. Tubutis 11 (4/5 met.), E. Naruševičius 10.

„Perlas“ toliau tęs pasiruošimą naujam sezonui, o kitas draugiškas rungtynes žais rugsėjo 11 dieną su „Dnipro“ komanda. Vėliau vilniečiai dalyvaus turnyre Druskininkuose.