Vilniaus „Ryto“ jaunimas namuose nusileido Palangos „Kuršiams“

vilys4

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse Vilniaus „Perlas“ (16-13) namuose 86:97 (20:30, 27:20, 14:23, 25:24) nusileido Palangos „Kuršių“ krepšininkams.

Svečiai pranašumą susikrovė po ilgosios pertraukos, kuomet truktelėjo į priekį (49:60). Iš karto po to Domantas Vilys ir Tadas Vaičiūnas smeigė po tritaškį bei vėl grąžino savo komandą į rungtynes (58:62). Vis tik tuomet ir vėl smogė svečiai, laimėdami atkarpą 11:3  ir nutolo – 61:73.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai priartėjo iki 73:80, bet rungtynių pabaigoje tikslesni buvo svečiai. Pasibaigus rungtynėms švieslentė rodė rezultatą 78:93 palangiškių naudai.

„Perlo“ komandoje blizgėjo 31 tašką surinkęs ir 8 tritaškius pataikęs Domantas Vilys. Šiose rungtynėse dalyvavo ir Marekas Blaževičius, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Perlas“: Domantas Vilys 31 (8/12 trit.), Marekas Blaževičius 13 (5/12 dvit., 8 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas ir Ąžuolas Tubelis po 9.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 41 (5/10 trit., 18/18 baud. met., 6 kld., 47 naud. bal.), Matas Jucikas (3/6 dvit.) ir Tautvydas Paliukėnas po 12, Spenseris Mitchellas 10 (5/7 dvit.).