Vilniaus „Ryto“ jaunimas neatsilaikė prieš Marijampolės komandą

vilys4

Paskutinėse Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmojo reguliarariojo sezono etapo rungtynse Vilniaus „Perlas (15-13) namuose 66:75 (17:22, 18:28, 14:23, 17:13) nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Svečiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Atkarpą 16:7 laimėjusi Marijampolės ekipa prieš ketvirtąjį kėlinį įgijo dviženklę persvarą – 49:62.

Po keturių marijampoliečių taškų ketvirtojo kėlinio pradžioje, atrodė, jog mačo baigtis bus aiški, tačiau charakterį parodęs „Perlas“ į tai atsakė spurtu 16:4 ir deificitą nurėžė iki 5 taškų – 65:70.

Vis tik tiksliau rungynių pabaigą sužaidė Marijampolės ekipa į ir įtvirtino NKL lyderių pergalę (66: 75).

„Perlas“: Robertas Keliačius (5/6 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.) ir Domantas Vilys (6/21 metimų) po 16, Augustas Marčiulionis 10.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 18 (5/7 dvit., 30 naud. bal.), Aurimas Urbonas 16 (5/6 dvit.), Aurimas Kieža 14 (5/7 dvit.), Tautvydas Kliučinykas 10.