Žvilgsnis: Pirmųjų rungtynių apžvalga

stats

Vakar Raseiniuose pirmąjį ketvirtfinalio serijos, iki trijų pergalių, tašką laimėjo „Rasai“. trumpai žvelgiame į skaičius ir į statistiką, kas nulėmė šeimininkų pergalę.

Keletas trumpų faktų iš vakarykščių rungtynių:

*„Perlo“ komanda nelaimėjo nei vieno iš žaistų rungtynių kėlinio, trečiasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis.

*Šeimininkai net 36 taškus pelnė iš baudos aikštelės, kai tuo tarpu „Perlas“ iš baudos aikštelės pelnė vos 22.

*Vilniečiai metė net 23 baudas iš kurių pataikė 16, beje svečiai gynėsi pagirtinai ir varžovus prie baudų metimo linijos siuntė vos vieną kartą, ten „Rasai“ pataikė 2 baudas iš dviejų.

*„Rasai“ atliko beveik tris kartus mažiau klaidų. vos 8, kai „Perlas“ suklydo 21 kartą.

*Raseiniškiai atliko 13 rezultatyvių perdavimų, 7 iš jų atliko komandos lyderis Tomas Galeckas.

*Arnas Beručka iš 21 išprovokuotos komandos pražangos, išprovokavo net 8.

*„Rasų“ komandoje, aikštelėje pasirodė vos 8 žaidėjai, „Perlo“ komandoje – 9.

*Raseiniškių pergalę  nulėmė geresnis tritaškių pataikymas. 12 įmestų tritaškių ir 31 bandymo ir 39% taiklumas. „Perlas“ šį kartą iš toli atakavo vos 19 kartų, kai tuo tarpu vidutiniškai per rungtynes  išmeta beveik po 27 tolimus metimus.

*Karolis Giedraitis atakavo 100% taiklumu, tačiau į krepšį metė vos 3 kartus ir pelnė 8 taškus.

*Antrosios rungtynės tarp šių komandų – ketvirtadienį „Lietuvos ryto“ arenoje 18:00. Bileitai Tiketoje